menu

-0.9 C
Czech
Pátek 22. listopadu 2024

Mezinárodní agentura pro atomovou energii přijala další rezoluci vůči Íránu

Mezinárodní agentura pro atomovou energii (MAAE) ve čtvrtek večer podruhé během pěti měsíců schválila rezoluci, v níž nařizuje Íránu, aby urychleně zlepšil spolupráci s agenturou, a požaduje vypracování "komplexní" zprávy o jeho jaderném programu. Cílem rezoluce, pro niž v 35členné radě hlasovalo 19 členů a odmítly ji mimo jiné Čína a Rusko, je přimět Teherán k obnovení jednání o jeho jaderných aktivitách. Írán dnes v reakci oznámil, že přijme opatření včetně uvedení do provozu nových pokročilých odstředivek pro obohacování uranu.

Ukrajina chce podle Zelenského příští rok diplomatickou cestou ukončit válku

Ukrajina musí udělat vše pro to, aby válka s Ruskem skončila příští rok diplomatickou cestou. Podle agentury Reuters to dnes uvedl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Současně připustil, že situace na frontě je složitá.

Nová mince vybrala 500 tisíc dolarů během 8 hodin – další virální meme coin na Solaně?

Mnoho investorů a obchodníků se domnívá, že nový token Slothana ($SLOTH) by se mohl stát dalším virálním meme coinem na Solaně – podobně jako jeho předchůdce $SLERF. Novému tokenu se již rovněž dostává popularity na síti X (Twitter).

Reklama

První meme coin s motivem lenochoda $SLERF se stal velmi populárním tokenem mezi kryptokomunitou a milovníky meme coinů. Token $SLERF dokonce během 24h dokázal překročit objem obchodů ve výši 2 mld. dolarů, což je opravdu působivé číslo. Tento fakt potvrdila i sama agentura Bloomberg. K tokenu $SLERF se nyní přidává parťák v podobě nového projektu Slothana, který má za úkol sympatizovat s běžnými lidmi, kteří pracují od devíti do pěti.

Během pouhých pár hodin po spuštění předprodeje Slothana, dokázal nativní token $SLOTH vybrat již více než 1,3 mil. dolarů. A není se čemu divit, v poslední době všechny meme coiny, které se nachází na blockchainu Solana, zažívají hezké chvíle a připisují si slušné zisky.

Další inovací meme coinů jako je $SLOTH, $SLERF, $PUNDU nebo $BOME, je jejich uvedení na trh. V rámci předprodejů totiž neexistují žádné fáze nebo časové limity, jak jsme u jiných projektů zvyklí. 

Co se týče projektu Slothana, abyste si koupili tokeny $SLOTH, budete muset poslat své $SOL na adresu projektu a tokeny $SLOTH budou airdropnuty do vaší krypto peněženky. Zároveň budete muset čekat na ukončení předprodeje, abyste si mohli nárokovat své tokeny. Až Slothana vybere svůj cílený hard cap, dojde k uvedení tokenu $SLOTH na centralizované burzy. Tým projektu si klade opravdu vysoké cíle a chtěl by token $SLOTH uvést i na burzu Binance.

Pokud byste investovali celý jeden token $SOL, získáte za něj 10 000 tokenů $SLOTH. Potenciální investoři by neměli se svou investicí dlouho váhat, protože se očekává, že tokeny se brzy vyprodají. Vzhledem k tomu, že navíc není stanovený žádný hard cap, se jedná o projekt typu „kdo dřív přijde, ten dřív mele“. 

Obrázek
Obrázek

Z airdropu na CEX k velkým ziskům – se Slothanou nešlápnete vedle 

Nedávné spálení tokenů $SLERF mnozí považují za úmyslné, nebo dokonce za chytrý marketingový tah. Kde leží pravda, se však jen tak nedozvíme. Nicméně, co se týče projektu Slothana, se nemusíme bát žádných přešlapů. Proslýchá se totiž, že by projekt mohl být spojený s tvůrci projektu Smog, kteří mají na svědomí další úspěšnou meme minci na blockchainu Solana.

Token $SLERF vzrostl o neuvěřitelných 4 133 %, přestože od svého vrcholu výrazně poklesl. Za posledních 24 hodin však vystoupal o 15 % na 0,866 USD a pokračuje tak ve své růstové trajektorii. $SLOTH hodlá překonat impozantní 5 081% návratnost investice, které dosáhl na svém ATH.

Foto: Inzerce

Teď, když se navíc k lenochodí alianci připojila Slothana, se očekává, že $SLERF zaznamená další zisky. Navíc by token $SLERF mohl slušně podpořit i Slothanu, a v budoucnu ji vynést opravdu vysoko. 

Na rozdíl od minulých bull runů v oblasti kryptoměn, které se vyznačovaly aspiracemi na transformaci financí a širokým odporem k centralizovaným burzám, se tentokrát nadšenci soustředí pouze na získání slušných výnosů.

A právě tokeny na blockchainu Solana, jako jsou $SLERF, $BOME nebo $SMOG mohou investorům slušné zisky přinést. Tokeny si nehrají na něco víc a nenabízí žádnou využitelnost, nabízí spíše jen humor a dostatek virálnosti, což jim může zaručit slušný úspěch.

Obrázek
Obrázek

Foto: Inzerce

Meme coin na Solaně s ambicí navýšit vaše jmění 

Pokud chcete na meme coinech vydělat nějaké peníze, měli byste se zaměřit zejména na ty, které se nachází na blockchainu Solana. Dalším meme coinem, který by vám mohl přinést zajímavé zisky je právě Slothana.

Dá se tvrdit, že téměř všichni v oblasti kryptoměn zřejmě upustili od hloubkového analytického výzkumu ve prospěch nákupu meme mincí, a to bez ohledu na množství práce investované do budování svého portfolia za účelem expozice v perspektivních odvětvích, jako jsou DePIN nebo AI krypto tokeny.

Může samotný humor a to, že jsou meme coiny v módě, zaručit úspěch? A může to být důležitější, než samotná využitelnost kryptoměny? Těžko říct, ale meme coiny jsou důkazem, že vtipy, humor a silná komunita dokážou divy. Mnozí analytici předpokládají, že tohle by mohl být případ i projektu Slothana.

Obrázek
Obrázek

Původ v řetězci Solana – exploduje Slothana podobně jako $SLERF?

Slothana uctívá Solanu a $SLERF. Lidé, kteří se kdysi posmívali $SOL jako „Samově minci“ kvůli tomu, že se na ekosystému podílejí společnosti vlastněné Samem Bankmanem-Friedem, od té doby změnili názor nebo o ní přinejmenším přestali mluvit.

Díky své nenákladné a rychlé průchodnosti, která zahanbuje i Ethereum, se Solana stala jasným vítězem při uvádění meme coinů na trh. I Solana se však potýkala s problémy. V loňském roce došlo k výpadkům blockchainu, nicméně těchto výpadků bylo méně než v roce předchozím. Během toho se pracovalo dále na jejím vývoji a zdá se, že z beta testování vyšla s bezproblémovým chodem enginu.

Jak už z toho tedy vyplývá, Solana představuje skvělý blockchain pro uvádění meme coinů na trh. A není se čemu divit, že je tak oblíbená – nabízí i rychlejší transakce a je levnější. 

Podle nedávné analýzy společnosti CoinGecko představuje Solana 49 % všech celosvětových vyhledávání, která zahájili spekulanti a potenciální investoři do kryptoměn.

Bez ohledu na to, co si myslíte o meme coinech, výrazně zvýšily cenu tokenu Solana ($SOL) a aktivitu na blockchainu. Cena Solany se opět pokouší prolomit hranici 200 dolarů. I meme coiny by mohly být důvodem, proč se Solaně v tomto bull runu tolik daří. 

Každopádně nezapomeňte sledovat nový projekt Slothana, který by mohl přinést exponenciální zisky po uvedení na burzu. Před svou investicí si však nezapomeňte udělat dostatečný průzkum a zvážit svou toleranci vůči riziku.

Obrázek
Obrázek

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Conor McGregor má zaplatit odškodné ženě, která ho obvinila ze znásilnění

Irský zápasník MMA Conor McGregor byl civilním soudem v Dublinu odsouzen k zaplacení téměř 250 tisíc eur ženě, která tvrdí, že ji v roce 2018 brutálně napadl a znásilnil v hotelovém apartmá. Případ vyvolal širokou diskuzi o spravedlnosti a odpovědnosti známých osobností.

Kendrick Lamar překvapil fanoušky zbrusu novým albem

Kendrick Lamar vydal bez jakéhokoliv předchozího oznámení své nové album s názvem GNX. Tento projekt, obsahující dvanáct skladeb, přichází v roce, kdy se rapper výrazně zapsal do hudební historie i veřejného povědomí svými spory i úspěchy.

Amazon investuje další 4 miliardy dolarů do společnosti Anthropic

Amazon oznámil další významnou investici do společnosti Anthropic, která se zabývá vývojem generativní umělé inteligence. Tento krok podtrhuje rostoucí konkurenci na poli moderních technologií a snahu Amazonu udržet krok s rivaly jako OpenAI nebo Google.

Německá ekonomika se beznadějně potácí v krizi, na obzoru je přitom Trump

Problémy největší evropské ekonomiky trvají dál. Podle Spolkového statistického úřadu rostla ve třetím čtvrtletí pomaleji, než analytici očekávali. Hlavním důvodem je zpomalující výrobní sektor a propad expertu zboží. Německá ekonomika už letos neporoste, shodují se experti.

Orbán po vydání zatykače ICC řekl, že Netanjahua pozve do Maďarska

Maďarský premiér Viktor Orbán dnes řekl, že na návštěvu své země pozve izraelského premiéra Benjamina Netanjahua a zajistí, že zatykač, který na Netanjahua ve čtvrtek vydal Mezinárodní trestní soud (ICC), "nebude naplněn". Informovala o tom agentura Reuters.

Bitcoin má magickou hranici 100 000 dolarů na dosah, kryptoměnový trh láme rekordy

Nejznámější kryptoměna světa bitcoin se v pátek přiblížila historickému milníku 100 000 dolarů, když její cena vystoupala nad 99 400 dolarů. Celková tržní kapitalizace kryptoměn dosáhla rekordních 3,4 bilionu dolarů, přičemž samotný bitcoin tvoří více než 56 procent této hodnoty.
Reklama

DOPORUČUJEME

Proč je CNG vhodné palivo pro vaše auto

I přes nástup elektromobilů a vodíkových vozů zůstává stlačený zemní plyn (CNG) atraktivní volbou pro osobní i služební vozy. Spojuje nízké provozní náklady, ekologičnost...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Conor McGregor má zaplatit odškodné ženě, která ho obvinila ze znásilnění

Irský zápasník MMA Conor McGregor byl civilním soudem v Dublinu odsouzen k zaplacení téměř 250 tisíc eur ženě, která tvrdí, že ji v roce 2018 brutálně napadl a znásilnil v hotelovém apartmá. Případ vyvolal širokou diskuzi o spravedlnosti a odpovědnosti známých osobností.

Kendrick Lamar překvapil fanoušky zbrusu novým albem

Kendrick Lamar vydal bez jakéhokoliv předchozího oznámení své nové album s názvem GNX. Tento projekt, obsahující dvanáct skladeb, přichází v roce, kdy se rapper výrazně zapsal do hudební historie i veřejného povědomí svými spory i úspěchy.

Amazon investuje další 4 miliardy dolarů do společnosti Anthropic

Amazon oznámil další významnou investici do společnosti Anthropic, která se zabývá vývojem generativní umělé inteligence. Tento krok podtrhuje rostoucí konkurenci na poli moderních technologií a snahu Amazonu udržet krok s rivaly jako OpenAI nebo Google.

Frustrace a zklamání. COP29 se blíží ke konci, návrh klimatické dohody přitom nic neřeší

Klimatický summit COP29 v Ázerbájdžánu se blíží ke svému konci, nedošlo přitom ke shodě na finální podobě návrhu dohody, který měl stanovit konkrétní cíle pro financování klimatických opatření v rozvojových zemích. Konference přitom končí dnes večer, vyjednavači tak mají na dosažení pokroku jen pár hodin.

Německá ekonomika se beznadějně potácí v krizi, na obzoru je přitom Trump

Problémy největší evropské ekonomiky trvají dál. Podle Spolkového statistického úřadu rostla ve třetím čtvrtletí pomaleji, než analytici očekávali. Hlavním důvodem je zpomalující výrobní sektor a propad expertu zboží. Německá ekonomika už letos neporoste, shodují se experti.

Orbán po vydání zatykače ICC řekl, že Netanjahua pozve do Maďarska

Maďarský premiér Viktor Orbán dnes řekl, že na návštěvu své země pozve izraelského premiéra Benjamina Netanjahua a zajistí, že zatykač, který na Netanjahua ve čtvrtek vydal Mezinárodní trestní soud (ICC), "nebude naplněn". Informovala o tom agentura Reuters.

Bitcoin má magickou hranici 100 000 dolarů na dosah, kryptoměnový trh láme rekordy

Nejznámější kryptoměna světa bitcoin se v pátek přiblížila historickému milníku 100 000 dolarů, když její cena vystoupala nad 99 400 dolarů. Celková tržní kapitalizace kryptoměn dosáhla rekordních 3,4 bilionu dolarů, přičemž samotný bitcoin tvoří více než 56 procent této hodnoty.

Mezinárodní agentura pro atomovou energii přijala další rezoluci vůči Íránu

Mezinárodní agentura pro atomovou energii (MAAE) ve čtvrtek večer podruhé během pěti měsíců schválila rezoluci, v níž nařizuje Íránu, aby urychleně zlepšil spolupráci s agenturou, a požaduje vypracování "komplexní" zprávy o jeho jaderném programu. Cílem rezoluce, pro niž v 35členné radě hlasovalo 19 členů a odmítly ji mimo jiné Čína a Rusko, je přimět Teherán k obnovení jednání o jeho jaderných aktivitách. Írán dnes v reakci oznámil, že přijme opatření včetně uvedení do provozu nových pokročilých odstředivek pro obohacování uranu.

Rusko poslalo výměnou za vojáky KLDR protivzdušné rakety

Rusko dodalo KLDR výměnou za vojáky protivzdušné rakety a další vojenské technologie, prozradil v televizním vysílání jihokorejský poradce pro národní bezpečnost Shin Wonsik. Zvláště systémy protivzdušné obrany v Pchjongjangu považuje režim za klíčové kvůli nedávnému shazování jihokorejských letáků drony.
Reklama
Reklama